fbpx
Главная / Новини / 9 ознак, щоб визначити має наукова стаття якісне дослідження чи його імітацію

100% гарантія захисту ваших інтересів

9 ознак, щоб визначити має наукова стаття якісне дослідження чи його імітацію

9 ознак, щоб визначити має наукова стаття якісне дослідження чи його імітацію

Перша ознака – розмита анотація до наукової статті, без зазначення конкретних результатів дослідження. Анотація також не структурована. У тексті анотації містяться загальні фрази – проаналізовано, доведено, аргументовано та інші.

Друга ознака – у висновках чи в анотації статті присутні результати дослідження, які є загальновідомими, опубліковані в підручниках чи є очевидними. Наприклад, автор в результаті дослідження отримує висновок про те, що рівень інфляції негативно впливає на економічний розвиток підприємств. Ці факти є загальновідомими.

Третя ознака – у літературному огляді до статті проаналізовано думки та праці не більше десяти науковців. Це, своєю чергою, може свідчити про поверхневість підходу до аналізу наукових праць.

Четверта ознака – у тексті статті в результатах дослідження наводиться поверхневий аналіз з тематики даної праці. Якщо в статті економічного профілю наводяться загальні економічні показники тощо, не використовуються спеціалізовані показники та індикатори.

П’ята ознака – у статті доволі довгий вступ до теми. До прикладу, якщо стаття має назву «Недоліки застосування платформ дистанційного навчання в Україні», автор робить доволі довгий вступ про значення та розвиток системи дистанційного навчання. Це може говорити про те, що автор даної статті або невірно обрав тематику статті відповідно до результатів дослідження, або ж автор намагається розтягнути/збільшити текст статті внаслідок загальних фраз та висвітлює не суть дослідження, а безпосередньо робить великий вступ до дослідження.

Шоста ознака – в статті висвітлено не суть дослідження згідно з темою та метою, а багато дотичних до даного дослідження тенденцій, процесів та явищ.

Сьома ознака – автор повертається до актуальності дослідження у різних структурних елементах статті. У статті, у різних її структурних частинах, в тій чи іншій формі, присутнє висвітлення ролі та значення конкретної тенденції, для економіки чи для суспільства. Це може означати, що автор не досяг конкретних результатів, які б він міг описати у цій структурній частині, і щоразу повертається до значення даної теми в суспільстві для того, щоб отримати чи збільшити обсяг наукової статті, а також розкрити окремі структурні елементи таким чином.

Восьма ознака – у статті здійснюється аналіз цифрових даних, які є застарілими і не зовсім актуальними. Навіть, якщо немає нових статистичних даних за поточний рік, які могли б висвітлити цю тенденцію, автор може підшукати та скористатися даними різноманітних закордонних моніторингових звітів та інших допоміжних показників, якими можна було б цю тенденцію схарактеризувати. Якщо автор цього не робить і дані є доволі застарілими, це може свідчити про поверхневість даного дослідження.

Дев’ята ознака – висновки у статті є розмитими та не відображають чітко тих результатів, які отримані в науковій статті, а описують загальні тенденції з теми.

Редакція statti.in.ua пропонує послуги з наукового консалтингу для вашого професійного росту. Будемо раді співпраці з вами! За детальною консультацією звертайтесь до нашого менеджера за телефоном:

+38 (096) 141-36-70 Аїда

9 ознак, щоб визначити має наукова стаття якісне дослідження чи його імітацію - statti.in.ua

9 ознак, щоб визначити має наукова стаття якісне дослідження чи його імітацію

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ


Прозорість процесу

Легальність співпраці

Супровід та підтримка

Реалістичний підхід

9 ознак, щоб визначити має наукова стаття якісне дослідження чи його імітацію

ОСТАННІ ВІДГУКИ


9 ознак, щоб визначити має наукова стаття якісне дослідження чи його імітацію
9 ознак, щоб визначити має наукова стаття якісне дослідження чи його імітацію

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


ТЕЛЕФОН

ГРАФІК РОБОТИ

пн - пт з 09:00 по 18:00
сб - нд з 10:00 по 16:00

    Залишити заявку

      Залишити заявку

        Залишити відгук


          ЗАЯВКА НА ПУБЛІКАЦІЮ

          Ця інформація не продається, не передається третім особам і не використовується в особистих або комерційних цілях. Збирається виключно з метою надання редакторам наукових журналів на їх вимогу.

          Прізвище (на укр.)

          Ім'я по батькові (на укр.)

          Серія та номер паспорту

          Повна адреса проживання

          Посада (на укр).

          Науковий ступінь та Вчене звання (на укр.)

          Прізвище (на англ.)

          Ім'я (на англ, згідно закордонного паспорту).

          Посада (на англ.)

          Науковий ступінь та Вчена звання (на англ.)

          Місце праці (повна назва навчального закладу) (на укр.)

          Факультет та кафедра основного місця праці (на укр.)

          Назва ЗВО основного місця праці (на англ.)

          Факультет та кафедра (на англ.)

          ORCID

          Адреса Нової Пошти (для паперового примірника, якщо є така можливість).

          EMAIl

          Номер телефону.


          КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


          ТЕЛЕФОН

          ГРАФІК РОБОТИ

          Менеджер:


          пн - пт з 09:00 до 18:00

          сб - нд з 10:00 до 16:00


          Ярослав:


          24/7 00:00 до 24:00

          +38 (095) 535 26 94