Web of Science ‒ це база даних, яка вибирає сильний та ретельний підхід до відбору наукових журналів та досліджень, що забезпечує важкий та довготерміновий процес рецензування, у свою чергу це визначає менше шансів на індексацію. Створюючи дану платформу розробники направили свою увагу на ретельну перевірку та збір, щоб підтримувати дослідження справді світового значення. Без актуальності, важливості та новітнього дослідження опинитися на сторінки журналів з високим імпакт-фактором буде дуже важко.
Scopus – це база даних, яка безперервно тримається на хвилі світових тенденцій, продукує нові інструменти та функції для усіх користувачів. Володіє великий функціоналом профілю самого автора, опубліковує велику кількість праць, активно Scopus – це база даних, яка безперервно тримається на хвилі світових тенденцій, продукує нові інструменти та функції для усіх користувачів. Володіє великий функціоналом профілю самого автора, опубліковує велику кількість праць, активно
Отже, Scopus зосереджується на тому, щоб охоплювати та публікувати великий діапазон наукових джерел, коли Web of Science – зосереджує свою увагу та забезпечує глибше цитування праць науковців.
Перед подання статті у редакцію журналу слід переглянути детальну інформацію на сайті журналу. Буває, що видавець на сайті розміщує дуже мало інформації, як про себе так і про історію створення. Не вказує своє територіальне розміщення, також відсутні контактні дані, не відображена структура та не представлено склад рецензентів.
Якість статті оцінюється за низькими критеріями або взагалі відбувається лише формально, а терміни проведення рецензування не вказуються.
Значне збільшення кількості опублікованих статей журналу відбувається що року, така динаміка насторожує, щодо фіктивності.
Висока періодичність публікування статей у журналі, що коригується від 6 до 24 разів на рік. Також додають часті спецвипуски, які не носять наукового характеру.
SCOPUS – це універсальна наукометрична база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. База SCOPUS містить близько 50 млн реферативних записів, проіндексовано понад 21 тис. назв наукових журналів, 5 тис. видавництв та 5,5 млн. тез конференцій. Ця платформа дає можливість дізнатися важливу інформацію про наукові журнали, вчених, що публікують свої доробки у виданнях з індексацією Scopus, а також отримати доступ до унікальних досліджень, що допоможуть Вам розширити горизонт власних наукових праць та цитованості.
Публікація у журналах Scopus гарантує успішний старт Вашої кар’єри, її швидкий зріст та авторитет в наукових колах.
Саме тому безліч науковців звертаються до професійних компаній, які дають гарантію на 100% шанс публікації наукової статті, а персональні менеджери моніторять та супроводжують текст наукового дослідження до моменту публікації та індексації.
Точність та коректність проіндексованої інформації випливає із того, як вона подається автором, як її підготує видавець.
Для науковця індексована інформація, це свого роду, його «обличчя науковості» у товаристві дослідників. Це допомагає розширяти комунікацію, брати участь у конкурсах на гранти, здобувати авторитет серед науковців тощо.
Для навчального закладу індексований профіль відображає результати активності та діяльності науковців-співробітників. Що впливає на досягнення його пізнаваності у світовому співтоваристві та визначає місце в рейтингу.
Найчастіші помилки – неправильні дані у назві організації; неправильний переклад, транслітерація, застаріла назва; неправильне скорочення; орфографічні помилки тощо.
Виправити помилки можна за допомогою зворотного зв’язку з авторами.
Перевірити чи дійсно журнал є фаховим на сайті МОН України саме з Вашої спеціальності. У Реєстрі наукових фахових видань України можна знайти за назвою журнал, що цікавить та дізнатися до якої категорії (А чи Б) відноситься та які профільні спеціальності.
Перевірити індексацію можна на сайті самого журналу, у розділі індексації. Щоб додатково перевірити індексацію, перейдіть на сайт індексованих ресурсів та здійсніть на ньому пошук відповідного журналу. Знайшовши назву журналі Ви можете бути впевнені в реальності індексації.
Перевірити приналежність авторського права. Якщо не прагнете передавати права на наукову статтю, потрібно переконатися, що цього не станеться. Дана інформація розміщена на сайті журналу.
Перевірити реальність журналу. Уважно перевіряйте контакти редакцій, сайти журналів та архіви. Звичайно, можете порівнювати статті, розміщенні в архівах журналу, на сайті видання та у ресурсах індексування наукової періодики.
Перевірити доступ до архіву. Є відкритий (коли і текст статті доступний для перегляду), закритий (в архіві розміщені лише метадані статті) та гібридний доступ (поєднання відкритого та закритого доступу).
ТЕЛЕФОН
ГРАФІК РОБОТИ
Менеджер:
Ярослав:
24/7 00:00 до 24:00
+38 (095) 535 26 94КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
ТЕЛЕФОН
ГРАФІК РОБОТИ
Менеджер:
пн - пт з 09:00 до 18:00
сб - нд з 10:00 до 16:00
Ярослав:
24/7 00:00 до 24:00
+38 (095) 535 26 94