fbpx
Главная / Новини / Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science?

100% гарантія захисту ваших інтересів

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science?

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science?

Для отримання вченого звання майбутньому доценту чи професору доводиться докладати немало зусиль і проявляти неабияку наполегливість. Кульмінацією активної дослідницької діяльності має стати публікація наукових робіт (статей, книг, монографій, тез конференцій) в періодичних фахових журналах. Звичайно, до таких видань у науковому світі є певні вимоги.1 Одними з найбільш авторитетних джерел, публікація та індексація в яких дає великі шанси на успіх, є наукометричні бази3 Web of Science.

Припустимо, що ви пройшли весь шлях до публікації (отримали рецензію, виправили недоліки, перевірили роботу на плагіат, оплатили послуги перекладача та фахівців, що мають зв’язки з видавництвами2) і ваша наукова робота нарешті опублікована. Але скільки ще доведеться чекати індексації статті? Де і як перевірити, що вона дійсно пройшла? Ці та інші запитання ретельно розглядаємо в нашій статті.

План статті:

1 Для присвоєння вчених звань доцента чи професора, науково-педагогічним або науковим працівникам, крім захисту дисертації, потрібні публікації (авторські або співавторські) в періодичних наукових фахових виданнях України, або у проіндексованих закордонних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science.

2 Багато науковців не мають часу на пошук журналу, листування з видавництвами тощо. Тож зазвичай вони звертаються до фахівців, які надають профільну допомогу.

3 Наукометрія — це дисципліна, яка з’явилася в середині XX сторіччя в наслідок потреби ефективної структуризації потоків наукової інформації від початку її експоненціального зростання.

Термін індексації статті в базі Web of Science

 

Загальноприйнятий термін індексації статей після отримання рецензії редактора в наукометричних базах Web of Science:

  • 90 днів для журналів гуманітарного профілю;
  • 60 днів для журналів технічного напрямку.

Але насправді термін індексації статей в наукометричних базах даних Web of Science може бути набагато довшим: до 9-12 місяців. Бо це залежить від багатьох чинників, а саме: сезонність, періодичність виходу видання, рейтинг журналу тощо.

Впливає на індексацію і внутрішня редакційна політика видавництва (наскільки ретельною є перевірка), і вміння вести ділову документацію представником, що подає заявку. Важливою є і якість самої наукової роботи. Тож дуже потрібно переконатися, що вона відповідає вимогам видавництва. Для цього можна замовити консультацію фахівців.

Пошук статті у базі WoS

 

Платформа Web of Science містить 16 баз даних. Вона належить компанії Clarivate Analytics. Тож пошук проіндексованих статей здійснюється на сайті останньої, де проіндексовано більш як 33 тисячі видань. Щоб перевірити індексацію статті в базі, потрібно зареєструватися на сайті Clarivate та оформити підписку. Після оплати вам будуть доступні два варіанти пошуку: на сторінці пошуку та в профілі автора.

Перший варіант перевірки індексації статті в базі даних

 

Перший варіант дозволяє шукати наукові роботи за назвою статті або ім’ям автора-дослідника. Відповідно це будуть розділи ”Documents” («Документи» — для пошуку індексованих статей) і «Researchers» («Дослідники» — для пошуку авторів).

Простіше буде скористатися пошуком за документами, тож розглянемо цей спосіб докладніше.

  1. Виберіть тип бази даних, зупинившись на одній зі списку.
  2. Вкажіть видання, або спробуйте шукати по всім джерелам, де можуть бути цитування.
  3. Виберіть тему вашого дослідження та напишіть назву вашої наукової роботи.
  4. У разі потреби додайте інформацію про вашу публікацію: відомості про автора, період публікації тощо.
  5. Натисніть кнопку пошуку.

 

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science? - 1 - statti.in.ua

Якщо індексація статті відбулася, то ви отримаєте таку інформацію:

  1. Знаходження статті у відповідній базі та відомості про автора, співавторів.
  2. Підтвердження індексації наукової роботи у відповідному журналі: на яких сторінках вона опублікована, тип наукової роботи тощо.
  3. Коротку анотацію статті та інші метадані.
  4. Контактні дані усіх науковців, що займалися дослідженням.
  5. Позначення наукової галузі, дисципліни, до якої належить стаття.
  6. Індикатор публікації (по типу серійного номера).
  7. Наукометричні показники статті.
  8. Додаткову інформацію про публікацію.

 

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science? - 2 - statti.in.ua

Другий варіант перевірки індексації статті в базі даних

 

Ви також можете перевірити, чи пройшла ваша наукова стаття індексацію безпосередньо в обліковому записі автора. Для цього перейдіть на сторінку “My Researcher Profile” («Мій профіль дослідника»). На ній ви побачите відомості про індексовані публікації та наукометричні показники.

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science? - 3 - statti.in.ua

Чому стаття не індексується тривалий час

 

Починати перевірку індексації статті варто не раніше, ніж через місяць після отримання підтвердження публікації, бо це найшвидший термін, який може відбуватися для цього технічного процесу. Якщо пройшло понад три місяці, а індексації не відбулося, варто спробувати розібратися, що могло трапитися.

Причин довгої індексації статті може бути дуже багато:

  • По-перше, видання, де публікуються статті іноді втрачають індексацію. Це можна перевірити. Інструкцію надаємо нижче.
  • По-друге, якщо ви подавали наукову роботу самостійно, не звертаючись попередньо до видавничо-редакторських компаній, які мають великий досвід, та вміють передбачити більшість помилок, то будьте готові до того, що індексація буде відбуватись довше або навіть не пройде з першого разу.
  • Надсилаючи статтю, ви могли не врахувати періодичність видання. Можливо час виходу журналу ще не настав.
  • Якщо ви вибрали для публікації закордонне видання, то фаховий переклад тексту обов’язковий. Інакше робота може бути відхилена редакторами ще на етапі перевірки. Бо зазвичай людина, яка навіть добре знає англійську, але не має фахової освіти філолога-перекладача, може не помітити помилок, не врахувати властивостей мови під час самостійного перекладу.
  • Також, на жаль, не виключні випадки недобросовісної практики компаній-одноденок, які за невелику суму обіцяють допомогти розмістити публікації в нібито індексованих виданнях. Про це попереджає МОН всіх потенційних жертв (як керівників наукових рад, так і здобувачів наукових звань) у своєму листі, підготовленому ще 18 березня 2018 р.

Щоб не стати жертвою обману, варто бути обачливим та перевіряти, чи індексуються журнали, в яких вам пропонують опублікуватися.

Як перевірити індексацію журналу в базах WoS

 

Перевірити, чи індексується видання, можна за адресою: https://mjl.clarivate.com/home. Для цього введіть назву журналу в рядок пошукової системи сайту та натисніть кнопку Search Journals поряд з ним.

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science? - 4 - statti.in.ua

Якщо журнал є у базі Web of Sсience, то на сайті ви побачите форму з попереднім переглядом сторінки. Наприклад, спробуємо знайти журнал Ukrainian Mathematical Journal. Пошукова система сайту знаходить усі журнали, які можуть мати точний чи частковий збіг назви. Як бачимо, точна відповідність назви журналу є, тож він з’являється першим у списку видань.

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science? - 5 - statti.in.ua

Натисніть кнопку View profile page, щоб побачити детальну інформацію про журнал:

  • посилання на сайт журналу;
  • посилання на умови публікації та вимоги до статей;
  • інформація про індексування журналу в наукометричних базах WoS;
  • ліцензія журналу;
  • періодичність випусків;
  • вартість публікації за сторінку;
  • основна мова журналу та додаткові мови, якими можуть бути опубліковані статті;
  • середній термін розгляду роботи для прийняття на публікацію тощо.

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science? - 6 - statti.in.ua

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science? - 7 - statti.in.ua

Примітка. Для перегляду цієї сторінки система запропонує реєстрацію або авторизацію на сайті.

Як пришвидшити індексацію статті

 

Для пришвидшення індексації статті треба враховувати такі фактори:

  • вибирати видання з відкритим доступом;
  • під час вибору журналу враховувати періодичність виходу видання, та термін розміщення статей;
  • ретельно вивчити всі вимоги видавництва та оформити роботу відповідно до них;
  • з першого разу надіслати якісну, перекладену, зверстану роботу, до якої не буде зауважень і яку не доведеться правити та надсилати повторно;
  • надіслати статтю до видань з «відкритою пропозицією» та в такий час, щоб з одного боку вихід журналу був уже скоро (бо в деяких випадках публікації видання можна чекати півроку), з іншого — щоб термін прийняття статей ще не завершився.

Також дуже важливо мати досвід та знати, як правильно презентувати роботу, щоб вона привернула увагу, а не була відкладена «на потім».

Якщо ви замовляли послуги в іншій компанії, пройшло багато часу, а індексація статті так і не відбулася, або стаття була деіндексована, рекомендуємо отримати нашу індивідуальну консультацію зі 100% гарантією захисту ваших інтересів.

Наша компанія працює на ринку вже понад 12 років, і за цей час ми опублікували більше ніж 1000 статей, які пройшли індексацію. Про наші переваги:

  • Великий досвід та налагоджена співпраця з видавництвами на всіх континентах (це понад 50 різних журналів).
  • Працюємо тільки офіційно за договором.
  • Фіксуємо у договорі факт індексації статей і вважаємо його виконаним тільки після того, як ви отримали відповідне підтвердження.

Тисніть на кнопку, щоб замовити консультацію в нашій редакції.

Джерела:

 

    1. Основний сайт
    2. Як перевірити, чи індексується журнал у Web Science або Scopus
    3. Лист з МОН керівникам закладів та наукових установ
    4. ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЧИ ІНДЕКСУЄТЬСЯ ВИДАННЯ В WEB OF SCIENCE?
    5. ВСІ УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ У SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE
    6. Коли з’являється стаття в журналі БД Scopus і Web of Science?
    7. Про оновлення бази даних
    8. Web of Science ДНТБУкраїни
    9. ПОШУК ЖУРНАЛІВ У WEB OF SCIENCE – library.univ.kiev.ua
Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science? - statti.in.ua

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science?

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ


Прозорість процесу

Легальність співпраці

Супровід та підтримка

Реалістичний підхід

Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science?

ОСТАННІ ВІДГУКИ


Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science?
Як перевірити індексацію статті у базі Web of Science?

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


ТЕЛЕФОН

ГРАФІК РОБОТИ

пн - пт з 09:00 по 18:00
сб - нд з 10:00 по 16:00

    Залишити заявку

      Залишити заявку

        Залишити відгук


          ЗАЯВКА НА ПУБЛІКАЦІЮ

          Ця інформація не продається, не передається третім особам і не використовується в особистих або комерційних цілях. Збирається виключно з метою надання редакторам наукових журналів на їх вимогу.

          Прізвище (на укр.)

          Ім'я по батькові (на укр.)

          Серія та номер паспорту

          Повна адреса проживання

          Посада (на укр).

          Науковий ступінь та Вчене звання (на укр.)

          Прізвище (на англ.)

          Ім'я (на англ, згідно закордонного паспорту).

          Посада (на англ.)

          Науковий ступінь та Вчена звання (на англ.)

          Місце праці (повна назва навчального закладу) (на укр.)

          Факультет та кафедра основного місця праці (на укр.)

          Назва ЗВО основного місця праці (на англ.)

          Факультет та кафедра (на англ.)

          ORCID

          Адреса Нової Пошти (для паперового примірника, якщо є така можливість).

          EMAIl

          Номер телефону.


          КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


          ТЕЛЕФОН

          ГРАФІК РОБОТИ

          Менеджер:


          пн - пт з 09:00 до 18:00

          сб - нд з 10:00 до 16:00


          Ярослав:


          24/7 00:00 до 24:00

          +38 (095) 535 26 94