Шановні науковці!
Пропонуємо Вам ознайомитися із важливою інформацією!
ОНОВЛЕННЯ БАЗИ ДАНИХ SCOPUS
Scopus постійно генерує зміни у своєму сервісі, щоб підписники могли зручно користуватися платформою. Нещодавно відбулися деякі зміни на рівні сторінки «Документ». До навігаційного меню було додано опцію «Показники». Завдяки посиланню можна переміститися до усіх метрик, що раніше були на бічній панелі. Додано показник кількості переглядів. Він демонструє перегляди документа у поточному році, разом із підрахунками за попередній рік та останні 10 років. Показник може бути ранньою метрикою майбутнього впливу статті. Його оновлення відбувається через кожні 2 тижня. Вікно профілю автора Scopus. Раніше, щоб дізнатися більше про автора, необхідно було спеціально заходити на його сторінку. Тепер можна просто натиснути на прізвище вченого і праворуч з’явиться інформація Приналежність до наукової організації. Країна. Останні публікації. Авторські показники. Електронна адреса. Якщо необхідно більше інформації про вченого, потрібно натиснути на посилання «Переглянути повний профіль». Scopus додав зручну навігацію-карусель, нові «вильоти» та накладення інформації зверху вікна. Натискання на різні посилання надають користувачу додаткові важливі дані. Тепер набагато легше переходити між функціями Scopus.
Алгоритм пошуку статті
Спершу потрібно обрати розділ «Search», потім «Documents» і обрати поле «Article title», щоб ввести назву документа. Пошук в Scopus Preview може відбуватися серед величезної кількості документів, тому сервіс пропонує багато фільтрів: ключові слова; додаткові терміни; рік публікації; тип документу тощо. Якщо у назві є дужки, краще замінити їх на пробіли.
Після цього Вам випаде певна кількість статей, серед яких знайдіть свою роботу. Також можна зберегти пошуковий запит і звернутися до нього наступного разу. Якщо якихось статей не вистачає у списку, виконайте їхній пошук за допомогою ключових слів у заголовку або анотації. Функціонал «Author search» дає можливість шукати усі документи, які мають посилання на певну статтю. Є сортування за кількістю згадувань документа.
Поради, які допоможуть вдосконалити пошук документів
Необхідно перевірити свій профіль на наявність помилок. Дані мають бути перекладені англійською мовою правильним чином. Якщо Ви напишете прізвище, ім’я, по-батькові не в тому порядку, можуть виникнути проблеми і знайти автора буде вкрай важко.
Не використовуйте простих слів: «a», «the», «in», «with», «if».
Декілька слів, які були написані через пробіл, можуть сприйматися як помилка.
Для пошуку словосполучення краще використовувати фігурні дужки, ніж лапки, тоді відповідь на запит буде конкретнішою.
З повагою, редакція компанії STATTI.IN.UA.