fbpx
Главная / Новини / Редакція Statti.in.ua вітає всіх з Новим 2022 роком!

100% гарантія захисту ваших інтересів

Редакція Statti.in.ua вітає всіх з Новим 2022 роком!

Редакція Statti.in.ua вітає всіх з Новим 2022 роком!

Шановні наші колеги та клієнти!

   Ми готуємось зустріти ще один Новий рік разом з Вами. Наш колектив Statti.in.ua радий привітати Вас з наступаючим 2022 роком! Ми щасливі, що Ви провели цей рік разом з нами. Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому!

  Ялинки всі мерехтять вогнями, готуються подарунки, телефони майорять привітаннями, завершуються останні справи в цьому році. І, як завжди, це хороша нагода підбити підсумки, та окреслити майбутні перспективи для нас.

  Однозначно, цей рік був, загалом, позитивний в усіх аспектах нашої роботи редакції Statti.in.ua. Ми суттєво збільшили кількість публікацій, та інших продуктів що ми Вам запропонували. Як завжди в житті, не обійшлося і без труднощів. Були, звісно,  технічні проблеми та помилки, як же без них? В кінці року не обійшлося без ложки дьогтю в бочці меду. Були неприємні новини що стосувались роботи науково-метричної системи WOS. За хорошою традицією, ми все недобре залишимо старому року. А Новий рік зустрінемо з усім найкращим!

  Як що оцінювати роботу редакції Statti.in.ua за 2021 рік в сухих цифрах, то ми раді повідомити що успішно було опубліковано та індексовано близько 350 статей Scopus/WOS. Було опубліковано 221 статей в фахових виданнях, 22 статті в зарубіжних виданнях, підготовано близько 4500 сторінок наукових текстів! Загалом, ці цифри демонструють кількісний та якісний ріст  Statti.in.ua.

  Що допомогло нам досягти суттєвого росту в минулому 2021 році? Перше, та саме головне, це Ваша довіра, наші дорогі колеги та клієнти. Звісно, що редакція Statti.in.ua, робила, робить, та буде робити все, що б виправдати цю довіру. Ми завжди намагаємось не тільки запропонувати якісні рішення по публікаціях. А це ще та задачка: треба підбирати теми, співавторів, пропонувати пакетні та індивідуальні рішення, створювати вибірки журналів, слідкувати за безперервними вилученнями журналів з індексації. І все це, звісно, треба чим по швидше всім. Ми також намагаємось забезпечити інформування про хід виконання замовлення. Ми завжди раді спілкуванню з Вами, навіть в неробочий час. Готові надати Вам консультації по всіх аспектах, що стосується життя науковців в Україні. Ще один фактор, що допомагає і Вам, колеги, і нам в роботі, це відвертість. Всі наші постійні клієнти можуть засвідчити, що редакція Statti.in.ua ніколи не зловживала Вашою довірою, та намагалась відкрито говорити про всі проблеми в своїй діяльності. А також, ми завжди намагаємось дати реальну картину можливостей та проблем, що існують в роботі з Scopus/WOS та іншими журналами.  Statti.in.ua ніколи не ретушувала свої помилки чи недопрацювання. Саме відвертість, відповідальність, комунікабельність, зворотній зв’язок, дали нам можливість рости та розвиватись. Та стали підставами для Вашої довіри.

  Крім Нового року, редакція Statti.in.ua ще святкує 2 роки своєї роботи на ринку статей Scopus/WOS. Сидячи біля вогників ялинки, ми з теплом та радістю згадуємо ці два роки з Вами, колеги. Як завжди, не прості роки, але такі важливі.

Редакція Statti.in.ua вітає всіх з Новим 2022 роком!

Ми бажаємо всім здоров’я, успіхів, здобутків в роботі

 та нових наукових досягнень.

А найважливіше, здоров’я Вам та Вашим близьким,

сімейного та особистого щастя!

Давайте обнімемо своїх рідних

та подякуємо один одному за все!

Редакція Statti.in.ua вітає всіх з Новим 2022 роком!

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ


Прозорість процесу

Легальність співпраці

Супровід та підтримка

Реалістичний підхід

Редакція Statti.in.ua вітає всіх з Новим 2022 роком!

ОСТАННІ ВІДГУКИ


Редакція Statti.in.ua вітає всіх з Новим 2022 роком!
Редакція Statti.in.ua вітає всіх з Новим 2022 роком!

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


ТЕЛЕФОН

ГРАФІК РОБОТИ

пн - пт з 09:00 по 18:00
сб - нд з 10:00 по 16:00

  Залишити заявку

   Залишити заявку

    Залишити відгук


     ЗАЯВКА НА ПУБЛІКАЦІЮ

     Ця інформація не продається, не передається третім особам і не використовується в особистих або комерційних цілях. Збирається виключно з метою надання редакторам наукових журналів на їх вимогу.

     Прізвище (на укр.)

     Ім'я по батькові (на укр.)

     Серія та номер паспорту

     Повна адреса проживання

     Посада (на укр).

     Науковий ступінь та Вчене звання (на укр.)

     Прізвище (на англ.)

     Ім'я (на англ, згідно закордонного паспорту).

     Посада (на англ.)

     Науковий ступінь та Вчена звання (на англ.)

     Місце праці (повна назва навчального закладу) (на укр.)

     Факультет та кафедра основного місця праці (на укр.)

     Назва ЗВО основного місця праці (на англ.)

     Факультет та кафедра (на англ.)

     ORCID

     Адреса Нової Пошти (для паперового примірника, якщо є така можливість).

     EMAIl

     Номер телефону.


     КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


     ТЕЛЕФОН

     ГРАФІК РОБОТИ

     Менеджер:


     пн - пт з 09:00 до 18:00

     сб - нд з 10:00 до 16:00


     Ярослав:


     24/7 00:00 до 24:00

     +38 (095) 535 26 94