fbpx
Главная / Новости / Подборка полезных ресурсов по обучению в Бельгии!

100% гарантия защиты Ваших интересов

Подборка полезных ресурсов по обучению в Бельгии! - Statti.in.ua

Подборка полезных ресурсов по обучению в Бельгии!

Редакція Statti.in.ua підготувала для українських науковців цілу підбірку корисних ресурсів з навчання в Бельгії:

• http://studyqa.com/ – найпрестижніші навчальні програми Бельгії! В наявності зручний пошук по навчальним закладам, спеціальності та рівнем навчання. По кожній програмі є докладна інформація. Додатково Ви зможете прочитати про можливості працевлаштування після закінчення навчання та відгуки студентів.
• http://www.belgium.be/en/education/ – сайт для тих, кому цікаво, якою мовою ведеться навчання в Бельгії, які стипендії та гранти є шанс отримати, як визнаються іноземні дипломи, а також як влаштована система вищої освіти в Бельгії.
• http://www.enic-naric.net/index.aspx?c=Belgium – як визнати в Бельгії іноземний диплом про вищу освіту, розповість цей сайт. Вся процедура і відомості про центри визнання в різних регіонах доступні тільки тут!
• http://diplomatie.belgium.be/en/services/travel_to_belgium/Studeren_In_Belgie/ – дуже корисний ресурс, який допоможе Вам визначитися з вибором місця навчання в Бельгії і ознайомить Вас з усіма відмінностями в навчанні у фламандському, Валлонський і німецькомовному регіонах країни.
• http://www.studyinbelgium.be/en – підготуйтеся до навчання в Валлонії та Брюсселі разом з цим порталом! Перейшовши за посиланням, ви дізнаєтеся про різні навчальні заклади і програми, вступ, іспити, визнання дипломів, студентські візи, вартість навчання та проживання, медичне страхування, підробіток для студентів, а також про можливі стипендії та гранти.
• http://www.brussels.irisnet.be/education-and-training – ресурс про освіту в Валлонії та Брюсселі, що зібрав багато корисних матеріалів про отримання будь-якого типу освіти, в тому числі другої вищої та освіти для людей з обмеженими можливостями, а також інформації про дистанційне навчання, мовних курсах, визнання іноземних дипломів, стипендії та гранти.
• http://www.studyinflanders.be/ – огляд університетів, коледжів та освітніх програм у Фландрії. Тут Ви зможете дізнатися про вимоги для вступу, стипендіальні програми, візи, страховку, витрати і всі–всі–всі речі, які варто тримати в голові перед початком навчання.
• http://www.highereducation.be/home – відмінний пошук освітніх програм у Фландрії за ключовими словами, назвою, спеціалізацією, типом, мовою, часом навчання. До того ж тут опублікована інформація про вид на проживання і візи, визнання іноземного диплому, медичне страхування, умови вступу, систему оцінювання, стипендії, вартість навчання та проживання у Фландрії.
• https://www.vlaanderen.be/en/studying– сайт з цікавими статтями про освіту, порадами про хороших курсах нідерландської, грантах і визнання фламандського диплому за кордоном.
• http://www.research.be/ – бельгійський портал досліджень і інновацій, який покликаний полегшити комунікацію між студентами, аспірантами і професорами, а також забезпечити Вас інформацією про поточні дослідницькі проекти і інститути, і джерела фінансування Вашого майбутнього аспірантського дослідження.

Підбірка корисних ресурсів з навчання в Бельгії! - statti.in.ua

Подборка полезных ресурсов по обучению в Бельгии!

Преимущества работы с нами


Прозрачность процесса

Легальность сотрудничества

Сопровождение и поддержка

Реалистичный подход

Подборка полезных ресурсов по обучению в Бельгии!

Последние отзывы


Подборка полезных ресурсов по обучению в Бельгии!
Подборка полезных ресурсов по обучению в Бельгии!

Контактная информация


Телефон

График работы

пн - пт от 09:00 до 18:00
сб - вс от 10:00 до16:00

  Оставить заявку

   Оставить заявку

    Залишити відгук


     ЗАЯВКА НА ПУБЛИКАЦИЮ

     Эта информация не продается, не передается третьим лицам и не используется в личных или коммерческих целях. Собирается исключительно с целью предоставления редакторам научных журналов по их требованию.

     Прізвище (на укр.)

     Ім'я по батькові (на укр.)

     Серія та номер паспорту

     Повна адреса проживання

     Посада (на укр).

     Науковий ступінь та Вчене звання (на укр.)

     Прізвище (на англ.)

     Ім'я (на англ, згідно закордонного паспорту).

     Посада (на англ.)

     Науковий ступінь та Вчена звання (на англ.)

     Місце праці (повна назва навчального закладу) (на укр.)

     Факультет та кафедра основного місця праці (на укр.)

     Назва ЗВО основного місця праці (на англ.)

     Факультет та кафедра (на англ.)

     ORCID

     Адреса Нової Пошти (для паперового примірника, якщо є така можливість).

     EMAIl

     Номер телефону.


     Контактная информация


     Телефон

     График работы

     Менеджер:


     пн - пт з 09:00 до 18:00

     сб - вс з 10:00 до 16:00


     Ярослав:


     24/7 00:00 до 24:00

     +38 (095) 535 26 94